HAKKIMIZDA


20 yılı aşkın iş tecrübesinin birleşimiyle kurulan BORSAPORT ALMOR GRUP başarılı geçmişiyle ve her biri alanında uzmanlaşmış ekipleriyle yeni teknolojileri kullanarak, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli iş ortaklarının yanında olmaktan gurur duymaktadır.


Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında 10.000’in üzerinde firmanın: Danışmanlık, hizmet, pazarlama, hammadde araştırma ve tedariki, Ulaştırma Bakanlığı Araç Yetki Belgeleri konularında çözüm ortağı olmuş ve olmaya da devam eden BORSAPORT.


“Türkiye’nin Alanında En Çok Tavsiye Edilen Kuruluşu” olma özelliğini sorumluluğa dönüştürmüştür.


Ulusal ve Uluslar arası firmalara etkili ve sonuca yönelik KAZAN/KAZAN ilkesini esas alarak verimli çalışmaları ile kurumlara profesyonel manada etkili danışmanlık ve pazarlama çözümleri sunar.


BORSAPORT ALMOR Grubun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla büyümek hedefli değil, bütün insanlığın yararlandığı ve yararlanacağı faydalı hizmetlerle iç içe gelişmektedir.


BORSAPORT ALMOR Grup hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.


BORSAPORT ALMOR Grup, marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. ALMOR Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.


Hizmetlerimizi verirken her zaman için müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini temel alarak sunmak amacındayız ve bu amacın dışına da çıkmayacağız.


Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmeyi hedeflemekteyiz.


“Türkiye’nin Alanında En Çok Tavsiye Edilen Kuruluşu” diyoruz!


Peki, Hizmet Verdiğimiz Firmalar Neden Bizi Tavsiye Ediyorlar?


Çünkü BORSAPORT olarak !


Hizmet verdiğimiz kişi ya da kurumlara kaliteli hizmetin yanında en uygun fiyatı veriyoruz.

Yasalara uygun en hızlı hizmeti veriyoruz.

Bir müşteriden ne kadar kazanırsak kar’dır düşüncesinde değiliz.

Bir müşteri bize başka müşteriler getirir düşüncesiyle, biz kazanırken müşteri de bizimle çalıştığı için kazanması düşüncesine sahibiz ve bu düşünceyi uyguluyoruz..

Türkiye’nin geneline hizmet veriyoruz.

İşimizi en iyi ve en kaliteli şekilde yapıyoruz,

İşte bunları yaptığımız için hep tavsiye edilen firma olmuşuzdur.

AMACIMIZ aşağıdaki hadiste sözü geçen tüccarların arasına girmektir. Peygamber Efendimiz ( S.A.V) buyuruyor:
Emin ve doğru sözlü tüccarlar kıyamette; Peygamberlerle , Sıddıklarla, ve Şehidlerle birlikte diriltileceklerdir.